Dbanie o dobro nienarodzonego jeszcze dziecka jest czymś bardzo naturalnym. Co jednak zrobić, kiedy buzują w nas niepohamowane emocje, a wszystko wokół zdaje się robić nam na przekór? “Ten dzień” to walka o zachowanie spokoju ducha i powrotu do spokoju w związku, który czeka trudna próba. Czy Laura odzyska zaufanie do Massima?

Nieporozumienie?

Kiedy ślub dobiega końca, a szczęśliwy małżonkowie leżą w swoich objęciach, nic nie wróży zbliżających się ciemnych chmur. Trudno mówić o spokoju w momencie, w którym jest się żoną szefa mafii sycylijskiej, jednak Laura Biel stara się to robić i jak do tej pory, idzie jej świetnie. Niczego jej nie brakuje, a jedyne, czego pragnie cały czas, to jej Massimo. Ciąża nie jest dla niej dużym obciążeniem, co oznacza, że nie tylko czuje się w niej, ale wygląda też naprawdę dobrze. Podczas relaksującego weekendu w SPA z przyjaciółką Olo, decyduje się na spontaniczny powrót do domu. Z tęsknoty za Massimo i jego bliskością. Niestety na miejscu okazuje się, że nie powinna była wracać. Wszystko nagle staje się bolesne i skomplikowane, przez co Laura postanawia wracać do Polski. Po kilku miesiącach rozłąki Massimo stara się jej wszystko wytłumaczyć. Czy jednak będzie w stanie go wysłuchać? Czy ból, jaki czuła już minął? Czy to wszystko to jedno wielkie nieporozumienie?

Happy end w stylu królowej erotyki

Blanka Lipińska stworzyła godną uwagi kontynuację pierwszej części bestsellerowej sagi. Dalsze losy Laury i Massima są równie emocjonujące, co te z “365 dni”, dlatego jest to gratka, w szczególności dla fanów pisarki. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zanurzyć się w kontynuacji romansu, który burzy światopogląd i sprawia, że z każdą stroną chcemy po prostu więcej. Seks, miłość, dziecko w drodze i bezwzględna mafia, przez którą atmosfera niepokojącej zbrodni nie chce się rozwiać nawet na chwilę. Co stanie się w tej części z kochankami? Czy dalej będą razem, pokonując wyboistą drogę do szczęścia? Te i wiele innych pytań mają swe odpowiedzi w książce, więc nie zwlekaj, tylko zacznij ją czytać. Drugą część 365 dni kupisz np. w Taniej Książce.